Мапи інших міст України

Мапа Буковеля

Історія курорту Буковель

В 2001 році був побудований головний туристичний комплекс карпатського регіону, Буковель, неподалік від села Поляниця в Закарпатській області, який зараз пропонує гостям стандартний набір послуг.

Буковель розташований в Івано-Франківській області на висоті 860-890 м в оточенні трьох гір – Довги (1372 м.), Чорної Клеви (1246 м.) та Буковеля (1127 м.). Назва останньої гори дала назву й усьому курорту.

Український гірськолижний курорт №1 побудований за образом і подобою європейських. Сьогодні він володіє 50 км трас, обладнаних 14 підйомниками (13 крісельних та 1 бугельний). В поєднанні раціональної та ефективної роботи по підготовці трас (ратраки, системи штучного осніження схилів) сніжний покрив тут відмінний та сберігається з грудня до кінця квітня. Один зі схилів має освітлення.

В проекті генерального розвитку планується проложити 116 км трас та встановити 26 підйомників. З'являться багатоповерхові стоянки для автомобілів, декілька ресторанів. Передбачено спорудження декількох готелей на 25 тис. місць.

Мапа схема гірськолижного курорту Буковель

Мапа схема гірськолижного курорту Буковель біля населеного пункту Поляниця. На плані позначені гірськолижні траси, підйомники та їх характеристики, прокат спорядження та інше.

Безкоштовно скачати

Об'єм 305 КБ

Мапа околиць Буковеля

Мапа з навколишніми населеними пунктами і вказанням магістральних шляхів на під'їздах до Буковелі. Мапа охоплює найближчі села поблизу курорту.

Безкоштовно скачати

Об'єм 386 КБ

GPS мапа Буковеля GPS мапа Буковеля. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ