Мапи інших міст України

Мапа Димитрова

Історія міста Димитров

Першою назвою села, попередника Димитрова, було "Деревня Нова". В зв'язку з будівництвом церкви Різдва Пресвятої Богородиці у 1801 році селище стало називатися Новим. До 50-х років XIX століття воно називалося Економічним - Новим. У 1859 році його офіційно перейменовують у казене село Новоекономічне (в народі називають Караково). З 1853 року селяни в цих місцях добували кам'яне вугілля й у 1911 році більшість шахт стало власністю Донецько - Грушевського кам'яновугільного товариства, який утворив Новоекономічну копальню - один з найбільших центрів видобутку вугілля на Донбасі.

У 1934 році шахті № 5-6 Гордовської копальні було надане ім'я Георгія Димитрова - першого президента Болгарії, в знак дружби з народом Болгарії, представники якого працювали на шахтах у 60-ті роки. У 1938 році селище Новоекономічне перетворено у місто Новоекономічне. У 1965 році селище Димитров отримало статус міста. 9 травня 1972 року міста Новоекономічне й Димитрів об'єднані в населений пункт - місто Димитров. З 1937 по 1957 роки найближчі поселення стали називати Новий Донбас. В серпні 1990 року Димитрову привласнено статус міста обласного значення.

Димитров тісно зв'язаний з близько розташованим сусіднім містом Красноармійськ. Основою економічного благоустрою міста є родовища кам'яного вугілля, які розробляються виробничим об'єднанням "Красноармійськвугілля". В кращі часи в його склад входило 26 шахт. 22 шахти були побудовані в період з 1932 по 2007 роки. Сьогодні в Димитрові закрито 8 шахт. В складі державного підприємства "Красноармійськвугілля" на території Димитрова входять три шахти: "Шахта Стаханова", "Шахта Димитрова", "Шахта "Центральна".

Мапа центру Димитрова

Мапа плану центральної частини Димитрова з деталізацією вулиць і деяких споруд.

Безкоштовно скачати

Об'єм 271 КБ

Мапа плану Димитрова

Мапа № 134

Мапа Димитрова з деталізацією вулиць і деяких споруд.

Видання 2006 року.

Вартість 5 посилань

Об'єм 8,43 МБ

Як отримати

GPS мапа Димитрова GPS мапа Димитрова. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ