Мапи інших міст України

Мапа Добропілля

Історія міста Добропілля

Прабатьком Добропілля був хутір Парасковєєвка який утворений у 40-х роках XIX століття. Власником хутора був поміщик Албанський. У 1870 - 80 - х роках у районі Парасковєєвки були розвідані поклади кам'яного вугілля. У кінці XIX століття була закладена перша шахта поміщиком Єніна.

У 1912 році в хуторі з'явилася ерастівська копальня, а на правому березі річки Бика - Святогорівський рудник. У 1914 році була прокладена залізниця до Параскоєєвки. У 1920 році в Парасковєєвці було 47 дворів і 270 мешканців, на Святогоровському руднику проживало ще 150 жителів. На хуторі працювала лікарня та початкова школа. У 1931 році була запущена велика шахта "Гігант" імені Максима Горького, яка пізніше стала називатися шахта № 1 - 2 "Добропіллявугілля". Біля цієї шахти утворилися два упорядкованих селища - Тимчасова Колонія і Техноколонна. У 1935 році відбулося об'єднання всіх навколишніх селищ у село з назвою Добропілля. Всі вугільні підприємства були об'єднані в трест "Добропіллявугілля". У 1950 році була побудована Добропільська Центральна Збагачувальна фабрика, яка переробляє 1,2 мільйона тонн вугілля. Біля фабрики виросло селище імені Жданова. У 1953 році Добропілля стає містом районного підпорядкування, населення міста швидко зростає за рахунок виходців із Житомирської та Вінницької областей. У 1959 році в околицях Добропілля відкриті великі родовища вугілля, що коксується. У 1963 році Добропілля стає містом обласного підпорядкування. У 1969 році введено в дію шахти "Новодонецька" і "Червоноармійська", а також запущена друга Центральна Збагачувальна фабрика. У 1970 році трест "Добропіллявугілля" був розформований, а шахти увійшли до складу комбінату "Красноармійськвугілля" міста Новоекономічне. У 1976 році був відновлений трест "Добропіллявугілля" у який увійшли дев'ять шахт і дві шахтобудівні організації.

Мапа околиць Добропілля

Мапа з навколишніми населеними пунктами і вказанням магістральних шляхів на під'їздах до Добропілля.

Безкоштовно скачати

Об'єм 126 КБ

Мапа центру Добропілля

Мапа центру Добропілля з вказанням вулиць та деяких споруд.

Безкоштовно скачати

Об'єм 179 КБ

Мапа плану Добропілля

Мапа № 157

Докладна мапа Добропілля з вказанням вулиць та деяких споруд.

Вартість 5 посилань

Об'єм 9,48 МБ

Як отримати

GPS мапа Добропілля GPS мапа Добропілля. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ