Мапи інших міст України

Мапа Фастова

Історія міста Фастів

Перші письмові згадки у літопису про Фущово (Фастів) датуються 1390 роком. До XI століття Фущово та прилеглі землі належали половському князю Тугортхану, який у 1094 році подарував їх київському князю Святополку, в якості приданого своєї доньки.

У 1601 році поселення отримало магдебурзьке право. З середини 1680-х pp. до початку XVIII століття містечко знаходилося під владою поляків. Спочатку йому надали статус повітового, а пізніше полкового міста. В 1702 році Хвастів був центром антипольського повстання Семена Палія, в результаті якого було досягнуто незалежне управління козацькими землями від Дніпра до Случі. В роки Коліївщини, з 1768 року, Фастів був резиденцією загону гайдамаків. У 1793 році містечко було анексоване Російською Імперією, а з 1797 року Фастів стає містечком Васильківського повіту Київської губернії. 1870 року через Фастів проклали залізну дорогу Київ - Одеса. 1 грудня 1918 року у Фастові підписано договір про злуку між Українською Народною Республікою і Західно - Українською Народною Республікою в одну державну одиницю. Після багаторазового переходу влади, під час бурхливих революційних подій, навесні 1921 року, Фастів кінцево опинився в руках Радянської влади. З 1923 року Фастів стає районним центром, а з 1938 року містом в складі Київської області.

21 липня 1941 року Фастів був окупований гітлерівською Німеччиною. 7 листопада 1943 року місто звільнили від фашистських загарбників.

Сьогодні Фастів один з основних промислових центрів Південно - Західної залізниці в якому працюють дванадцять підприємств з обслуговування залізниці.

Мапа околиць Фастова

Мапа з навколишніми населеними пунктами і вказанням магістральних шляхів на під'їздах до Фастова.

Для адекватного розпізнавання позначень на мапі Ви можете скачати Умовні позначення для мапи.

Безкоштовно скачати

Об'єм 107 КБ

Повна мапа Фастова Повна мапа Фастова з деталізацією до квартала. На мапі позначені вулиці, парки, міська застройка та промислова зона без вказання назв.

Безкоштовно скачати

Об'єм 411 КБ

Докладна мапа Фастова

Мапа № 145

Докладна мапа Фастова з докладним описом вулиць та деяких споруд. Мапа складається з одного файлу.

Видання 2009 року.

Вартість 5 посилань

Об'єм 3,57 МБ

Як отримати

GPS мапа Фастова GPS мапа Фастова. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ