Мапи інших міст України

Мапа Кам'янця-Подільського

Історія міста Кам'янець-Подільський

В перших давньоруських літописах 1196 р. Кам'янець описаний як одне з міст Галицько-Волинського князівства. Починаючи з 1240 р. місто пережило неоднократні навали й грабіжі армії хана Батия, про що, зокрема, свідчить Іпатьєвський літопис.

В 1362 р. великий князь литовський Ольгерд переміг татар на Синіх Водах і заволодів Поділлям, включивши його в склад Великого князівства Литовського. В Кам'янці осіли литовські князі Корятовичи (племінники Ольгерда). З 1374 р. Кам'янець отримує самоврядування за наданому йому Магдебурзькому праву.

В 1386 р., післе смерті Юрія та Олександра Корятовичей, в Кам'янці й на Поділлі їх намісником став Федір Корятович. В 1393 р. великим князем литовским був обраний Вітовт. Федір Корятович відмовився признати його и повстав проти нього. Невдовзі на Поділля походом виступив Вітовт. Захопивши кам'янецьку фортецю він в ітозі заволодів і містом. Федір Корятович був змушений тікати до Угорщини, в місто Мукачево.

З 1434 р. Кам'янець надовго опиняється у володінні Речи Посполитої. З 1434 р. проголошений королівським містом і центром польского воєводства. Починаючи з 1672 р. Кам'янець знаходився в складі Османської Імперії.

В жовтні 1699 р. згідно Карловицької угоди Поділля й Кам'янець перейшли до Речи Посполитої. Після Другого розділу Польщі 1792 р. західна частина Поділля відійшла до Австро - Угорщини, а східна частина Поділля була приєднана до Росії. 6 липня 1795 р. Кам'янець об'явлено адміністративним центром Подільскої губернії.

З червня 1919 р. на півроку Кам'янець - Подільский стає центром УНР. З 1920 р. по 1991 р. в Кам'янці - Подільському встановлюється Радянська влада.

Мапа національного історико-архітектурного заповідника Кам'янець

Мапа національного історико-архітектурного заповідника "Кам'янець". На мапі позначені найбільш видатні споруди.

Видання 2004 року.

Безкоштовно скачати

Об'єм 202 КБ

Мапа плана замка в Кам'янці-Подільскому

Мапа плана замка в Кам'янці-Подільскому. Мапа містить 3-х мірне зображення замка та назви веж.

Видання 2004 року.

Безкоштовно скачати

Об'єм 95 КБ

Мапа центральної частини Кам'янця-Подільського

Мапа центральної частини Кам'янця-Подільського з деталізацією вулиць та деяких споруд.

Безкоштовно скачати

Об'єм 131 КБ

Повна мапа Кам'янця-Подільського

Мапа № 011

Повна мапа Кам'янця-Подільського з докладним описом вулиць, споруд. Мапа складається з двох файлів. Один файл безпосередньо мапа міста, другий - експлікація до мапи з описом вулиць.

Видання 2004 року.

Вартість 5 посилань

Об'єм 2,84 МБ

Об'єм 540 КБ

Як отримати

Повна мапа Кам'янця-Подільського
GPS мапа Кам'янця-Подільського GPS мапа Кам'янця-Подільського. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ