Карті інших міст України

Мапа Кіровська

Історія міста Кіровськ

У 1764 році, на території сучасного Кіровська, було засновано поселення під назвою Голубовське, полковником російської армії, сербським емігрантом Петром Голубом. Першими переселенцями, які склали населення Голубовського стали кріпаки з центральних районів Росії. У 1830-х роках в селищі були виявлені поклади кам'яного вугілля, які були на поверхні землі, що дало можливість видобувати перше вугілля відкритим способам. Спочатку вугілля з Голубовського стали реалізовувати на солеварнях Бахмута. У 1890-х роках починається бурхливе зростання рудної промисловості і в Голубовське приходять інвестори з Франції та Бельгії. У селі з'являються великі шахти з новим обладнанням. У село приїжджає багато селян з метою заробити. У цей час біля Голубовського виникло нове робоче селище, яке отримало назву Рудник Голубовський, саме він згодом і був перейменований в Кіровськ.

Громадянська війна в 1918 - 1920 роках сильно похитнула економічно налагоджене життя в Руднику Голубовського, хоча видобуток вугілля тривав навіть в цей неспокійний час.

У 1942 році селище було захоплено гітлерівськими військами. 3 вересня 1943 року Кіровськ звільнили від німецько - фашистських загарбників.

Після війни зруйновані, під час Другої світової війни, шахти були повністю відновлені. У 1962 році поселення отримує назву Кіровськ зі статусом міста обласного підпорядкування.

На сьогоднішній день в Кіровську з більш ніж десятка шахт залишилося тільки дві діючі шахти «Кіровська» і «Голубовська». Економічна ситуація в місті залишає бажати кращого. Нині Кіровськый міській раді підпорядковані три селища Донецький, Новотошківське, Красногвардійське.

Мапа околиць Кіровська

Мапа з навколишніми населеними пунктами і вказанням магістральних шляхів на під'їздах до Кіровська.

Безкоштовно скачати

Об'єм 132 КБ

Мапа плану Кіровська Мапа плану Кіровська з деталізацією вулиць та деяких споруд.

Безкоштовно скачати

Об'єм 376 КБ

GPS мапа Кіровська GPS мапа Кіровська. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ