Карті інших міст України

Мапа Коблеве

Історія селища Коблеве

Поселення Коблеве Херсонської губернії, попередня назва Постове, було засноване князем Волконським під час Русько - Турецької війни. Призначення селища було в створенні перевалочного пункту для допомоги пораненим потерпілим при нападі на Очаків. У 1788 році, на свято Святої Трійці, село Постове перейменували в Троїцьке, завдяки закінченню будівництва церкви. У 1792 році поселення було подаровано Фомі (Томасу) Кобле за завершення Турецької кампанії, йому були надані дванадцять десятин землі на березі Тилигульського лиману. Саме прізвище Кобле й закріпило назву Коблеве за селищем. Декілька років Кобле був комендантом міста. Кобле був найближчим соратником Ришельє та Ланжерона, також він зіграв велику роль у становленні й розвитку Одеси. Громадяни Одеси віддячили Кобле надав назву одній з вулиць міста Коблевська. Фома Кобле ініціював масове висадження помідорів в околицях Одеси після привозу насіння з Італії. У 1850 році село перейменували у Коблеве.

У 1966 - 1967 роках в Коблеве виникають перші бази відпочинку. Утворюється курортна зона з приходом молдавських й миколаївських підприємств на Чорноморське узбережжя села Коблеве. В 70 - х роках XX століття в околицях Коблеве почалося промислове виробництво вин.

В серпні 1941 року гітлерівські війска увійшли в Коблеве. На початку 1944 року село було повністю звільнено від загарбників.

Сьогодні Коблеве це курорт республіканського значення. Вздовж прибрежної смуги, довжиною шість кілометрів, розташувалася велика кількість санаторіїв, пансіонатів і баз відпочинку, які можуть прийняти до 20 тисяч відпочиваючих, селище є найбільшим курортом Миколаївської області.

Мапа плану Коблеве

Мапа плану Коблеве з позначенням санаторіїв, баз відпочинку, з деталізацією деяких вулиц та споруд.

Безкоштовно скачати

Об'єм 479 КБ

Мапа околиць Коблеве

Мапа з навколишніми населеними пунктами і вказанням магістральних шляхів на під'їздах до Коблеве.

Для адекватного розпізнавання позначень на мапі Ви можете скачати Умовні позначення для мапи.

Безкоштовно скачати

Об'єм 168 КБ

GPS мапа Коблеве GPS мапа Коблеве. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ