Мапи інших міст України

Мапа Комсомольська

Історія міста Комсомольськ

6 січня 1961 року у газеті "Комсомольська правда" була розміщена стаття про початок будівництва гіганта чорної металургії країни - Дніпровського гірничо - збагачувального комбінату, а на його базі нового міста. Місто планувалося збудувати на місці колишніх хуторів Горішні Плавні, Бурдеї, Пашки та Тищенки. Гаслом нобудови була однойменна місцевість на Амурі, на противагу якій планувалося побудувати Комсомольськ - на - Дніпрі. В січні 1961 року на станцію Редути приїхали перші загони будівельників з Полтави, чисельністю 50 чоловік, в кінці місяця до них приєдналися будівельники з Дніпропетровська, а на початку лютого прибули комсомольські групи киян та львів'ян. Будівництво гірничо - збагачувального комбінату стало ударною комсомольською будовою.

В наметах будівельники - комсомольці мешкали вже навесні 1961 року і споруджували будинки, прокладали під'їзні шляхи до будівельного майданчика. Почали з'являтися нові мікрорайони та вулиці. Назва однієї з вулиць присвячена гірникам, які прокладали шлях до покладів залізної руди. Назва іншої - вулиця Космонавтів, яка була названа на честь радянських космонавтів, які щойно подолали земне тяжіння. Першою вулицею, яка зв'язала селище з комбінатом назана Молодіжною, на честь молоді, яка побудувала селище Комсомольськ. Пізніше з'явилися вулиці Леніна, Добровольського, Миру, Конституції. Отже офіційною датою утворення Комсомольська, як села, вважається 1962 рік.

У розбудові Комсомольська брали участь представники 180 міст Радянського Союзу. У 1972 році Комсомольську був наданий статус міста. Сьогодні Комсомольськ промислове місто з основним підприємством ОАО "Полтавський гірничо - збагачувальний комбінат", яке прийшло на заміну Дніпровського гірничо - збагачувального комбінату.

Мапа околиць Комсомольська

Мапа з навколишніми населеними пунктами і вказанням магістральних шляхів на під'їздах до Комсомольська.

Для адекватного розпізнавання позначень на мапі Ви можете скачати Умовні позначення для мапи.

Безкоштовно скачати

Об'єм 391 КБ

Мапа плану Комсомольська

Мапа плану Комсомольська з деталізацією вулиць і деяких споруд, без вказання назв та номерів.

Безкоштовно скачати

Об'єм 161 КБ

Докладна мапа Комсомольська

Мапа № 142

Докладна мапа Комсомольська з позначенням вулиць та деталізацією до будівлі. Мапа складається з одного файлу.

Видання 2009 року.

Вартість 7 посилань

Об'єм 5,92 МБ

Як отримати

GPS мапа Комсомольська GPS мапа Комсомольська. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ