Мапи інших міст України

Мапа Костянтинівки

Історія міста Костянтинівка

На території, яку займає сучасна Костянтинівка, поміщик Номікосов заснував село Сантуринівку у 1812 році. В середині XIX ст. її отримав у спадок син поміщика - Костянтин, так виникло село Костянтинівка.

В 1869 році була побудована Курсько - Харківсько - Азовська залізна дорога і біля Костянтинівки відкрилася залізнична станція. У 1880 році залізниця з'єднана з Харківсько - Севастопольською залізною дорогою. Костянтинівка перетворилася в залізничний вузол, що сприяло промисловому розвитку місцевості. У 1895 - 1899 роках в Сантуринівці бельгійськими підприємцями споруджені скляний, хімичний та дзеркальний завод. У 1897 році почали випускати продукцію керамічний, пляшковий та залізопрокатний заводи. Село Костянтинівка були об'єднані з пристанційним селищем.

У 1923 році селище Костянтинівка стає центром новоутвореного Костянтинівського району. У 1926 році Костянтинівка віднесена до розряду селищ міського типу, а з 1932 року отимала статус міста обласного підпорядкування.

В роки індустріалізації були побудовані цинковий завод (нині - "Укрцинк"), завод вогнетривких виробів, хлібозавод, реконструйований завод "Автоскло" (колишній дзеркальний). У 1925 році був побудований завод з обробки шкіри (нині екстрактно - шкіряний комбінат). У 1931 році був запущений трамвай. До 1941 року вже експлуатувалася ділянка протяжністю 10 км.

Після Великої Вітчизняної війни в Костянтинівці побудовано багато промислових об'єктів. В 1962 році на базі заводу "Автоскло" створений науково - дослідний інститут - УкрГІС. Костянтинівка є центром скляної промисловості України.

Мапа плану Костянтинівки

Мапа плану центральної частини Костянтинівки з деталізацією вулиць та деяких споруд.

Безкоштовно скачати

Об'єм 367 КБ

Мапа плану Костянтинівки

Мапа № 088

Мапа плану Костянтинівки з деталізацією вулиць та деяких споруд.

Видання 2007 року.

Вартість 5 посилань

Об'єм 15,6 МБ

Як отримати

Схема руху електротранспорту Костянтинівки

Схема руху електротранспорту Костянтинівки. Трамвайні маршрути Костянтинівки.

Авторство Разуменко О.

Безкоштовно скачати

Об'єм 109 КБ

GPS мапа Костянтинівки GPS мапа Костянтинівки. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ