Мапи інших міст України

Мапа Кузнецовська

Історія міста Кузнецовськ

Кузнецовськ був заснований на південному заході Полісся, на правому березі ріки Стирь, у 1973 році, для забезпечення будівництва Рівненської АЕС. Раніше на цьому місці було поселення Вараш яке було засноване у 1776 році. 25 травня 1973 року міністр енергетики та електрифікації Радянського Союзу Петро Непорожній заклав перший камінь на місці будівництва атомної електростанції.

У 1974 році в поселенні були відкриті перший магазин та їдальня. В перший рік введена в експлуатацію перша артезіанська свердловина та побудована й введена в експлуатацію будівля нинішньої музичної школи, яка першопочатково будувалася як загальноосвітня. В кінці року сданий в експлуатацію перший житловий будинок. В серпні 1976 року в фундамент залито перший кубометр бетону на будівництво першого енергоблоку АЕС. 15 березня 1977 року наказом Президії Верховної Ради УРСР населений пункт отримав назву - село Кузнецовськ, назване на честь радянського розвідника Миколи Кузнецова. На початку 1979 року на будівництво був привезений корпус атомного реактора ВВЭР - 440. 22 грудня 1980 року перший енергоблок атомної електростанції дав перший струм. У 1981 році запущено в дію третій турбогенератор, а в кінці року четвертий турбогенератор на другому енергоблоці. У 1984 році селищу Кузнецовськ було надано статус міста. 4 лютого 1984 року закладено третій енергоблок реактора. У 1986 році запущено третій енергоблок потужністю 1000 МВт та закладений четвертий енергоблок. В жовтні 2004 року четвертий енергоблок виведено на максимальну потужність.

Сьогодні Кузнецовськ місто обласного підпорядкування у Рівненській області України з населенням близько сорока тисяч мешканців.

Докладна мапа Кузнецовська

Мапа № 147

Докладна мапа Кузнецовська з деталізацією вулиць та споруд.

Вартість 5 посилань

Об'єм 1,66 МБ

Як отримати

GPS мапа Кузнецовська GPS мапа Кузнецовська. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ