Карті інших міст України

Мапа Лазурного

Історія селища міського типу Лазурне

Селище Лазурне це невеликий курорт Чорноморського узбережжя Херсонської області. Перша письмова згадка про Софіївку (Лазурне) відносяться до 1803 року. Пізніше селище отримує назву Новоолексіївка й носить його до 1920 року. У 1923 році Лазурне входить у новостворений Скадовський район. Новоолексіївська сільська рада утворена у 1923 році, в яку увійшли також виселки Новоросійське, хутір Устричне (розформований 1958 році) та село Новогригорівка (розформоване у 1973 році). У 1975 році мешканці Устричного й Новогригорівки переселені у Новоолексіївку. Сучасну назву й статус селища міського типу, Лазурне отримало 4 грудня 1975 року. На захід від села розташоване озеро Устричне.

Лазурне розташоване у 100 кілометрах від міста Херсон на відстані 38 километрів на захід від районного центру, й у 29 кілометрах від автомагістралі Скадовськ - Гола Пристань. Назва Лазурне походить від кольору моря в районі селища. В літній період температура моря в цьому районі підвищується до 24 - 26 градусів. Цілюще морське повітря збагачене киснем, а також солями брому, хлору та йоду.

Сьогодні в Лазурному знаходиться більше 30 баз відпочинку, пансіонатів та дитячих оздоровчих таборів які готові приймати відвідувачів цілий рік.

Мапа плану Лазурного

Мапа плану Лазурного з деталізацією вулиць і деяких споруд.

Безкоштовно скачати

Об'єм 93 КБ

Мапа околиць Лазурного

Мапа з навколишніми населеними пунктами і вказанням магістральних шляхів на під'їздах до Лазурного.

Для адекватного розпізнавання позначень на мапі Ви можете скачати Умовні позначення для мапи.

Безкоштовно скачати

Об'єм 148 КБ

GPS мапа Лазурного GPS мапа Лазурного. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ