Карты других городов Украины

Мапа Миргороду

Історія міста Миргород

Перша згадка про Миргород зустрічається у 1530 році, коли місту було надане Магдебурзьке право й герб.

В літописах 1575 року польським королем Стефаном Баторієм йому було присвоєно статус полкового міста. 21 серпня 1621 року Миргород отримав грамоту короля Сигизмунда III та був переданий адміністратору королівських земель Бартоломею Обалковському. В липні 1650 року тут гетьман Богдан Хмельницький проводив переговори про возз’єднання України з Росією. З 9 березня 1802 року Миргород став повітовим містом Полтавської губернії. Герб міста був затверджений у 1857 році.

В 1912 році в Миргороді через нестачу питної води було прийняте рішення пробурити артезіанський колодязь. Медична рада визнала мінеральну воду миргородського джерела лікувальною та дозволила застосовувати її для зовнішнього використання. В 1916 році було дозволено застосовувати "миргородську" внутрішньо.

В квітні 1917 року завдяки доктору Зубківському в місті відкрили першу водолікарню в приміщенні міської лазні. В 1919 році декретом Ради Народних Комісарів було оголошено про заснування курорту "Миргород". В 1927 році була пробурена друга свердловина, в 1937 році - третя.

З 1947 року курорт починає спеціалізуватися на лікуванні захворювань нервової системи, а з 1953 року - хвороб шлунково-кишківного тракту. В 1953 році курорт став спеціалізованою здравницей шлунково-кишківного профілю, до того часу в Миргороді пробурили четверту свердловину мінеральної води.

Протягом 60 - х значно зросло число лікувальних і спальних корпусів, спеціалізованих кабінетів, лабораторій. В 1976 році закінчене будівництво санаторного комплексу "Миргород" на півтисячі місць і почало функціонувати перше в Україні спеціалізоване відділення для лікування хворих цукровим діабетом.

Мапа околиць Миргорода

Мапа з навколишніми населеними пунктами і вказанням магістральних шляхів на під'їздах до Миргороду.

Для адекватного розпізнавання позначень на мапі Ви можете скачати Умовні позначення для мапи.

Безкоштовно скачати

Об'єм 234 КБ

Мапа плану центральної частини Миргорода

Мапа плану центральної частини Миргороду з деталізацією вулиць та споруд.

Безкоштовно скачати

Об'єм 121 КБ

Повна мапа Миргорода

Мапа № 064

Повна мапа Миргороду з докладним описом вулиць, споруд. Мапа складається з двох файлів. Один файл безпосередньо мапа Миргороду (зі збільшеним центром міста), інший - експлікація та околиці міста.

Видання 2006 року.

Вартість 7 посилань

Об'єм 7,77 МБ

Об'єм 4,75 МБ

Як отримати

Повна мапа Миргорода
GPS мапа Миргороду GPS мапа Миргороду. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ