Мапи інших міст України

Мапа Нововолинська

Історія міста Нововолинськ

Місто Нововолинськ виникло на землях сіл Низкиничі, Дорогиничі, Будятичі та Русовичі Іваничівського району. Перші згадки про ці села, а саме про Низкиничі, належить до першої половини XV століття. У 1570 році Литовський князь Свидригайло подарував їх своєму маршалкові О.Киселю. Тоді ж згадується село Будятичі, яке належало чотирьом поміщикам, і село Русовичі, яке було у власності Володимир-Волинського єпископа. 1583 роком датується перша згадка про село Дорогиничі, яке було власністю поміщика О. Романовського. У Низкиничах була побудована дерев'яна фортеця, сліди якої збереглися дотепер. В першій половині XVII століття на залишках фортифікацій були споруджені дерев'яний монастир та цегляна церква.

У жовтні 1948 року свердловина № 117 дала перші проби вугілля. На час злуки Західної України з УРСР було закладено сім свердловин. 23 червня 1954 року було запущно в експлуатацію шахту №1 "Нововолинська", яка почала давати перше вугілля у промислових маштабах. У 1953 році було закладене село Жовтневе, яке згодом увійшло до складу міста. У 1956 - 1957 роках в Жовтневому побудовані шахта № 6 та шахта № 7. Згідно з наказом Президії Верховної Ради України від 10 квітня 1951 року селище шахтарів отримало назву Нововолинськ та стало селищем районного підпорядкування Іваничівського району. У квітні 1957 року селищу привласнено статус міста районного підпорядкування, а 25 вересня 1958 року Нововолинськ став містом обласного підпорядкування.

Нині у місті працює чотири шахти з одинадцяти, які були на момент розпаду Радянського Союзу, це шахта Бужанська, шахта №1, шахта №5, шахта №9, а також шахта №10, яка знаходиться в стані будівництва.

Мапа центру Нововолинська

Мапа плана центральної частини Нововолинська з деталізацією вулиць та споруд.

Безкоштовно скачати

Об'єм 402 КБ

Мапа плану Нововолинська

Мапа № 138

Мапа плану Нововолинська з деталізацією вулиць та споруд.

Видання 2007 року.

Вартість 5 посилань

Об'єм 3,39 МБ

Як отримати

GPS мапа Нововолинська GPS мапа Нововолинська. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ