Мапи інших міст України

Мапа Попасної

Історія міста Попасна

Назва міста - Попасна - не випадкове, степи, в районі міста, мали багаті пасовиська з розкішними травами, які приваблювали власників скота.

В 1750 році на території району почалося будівництво кам'яновугільної залізної дороги, а в 1878 році пішли перші потяги з Попасної в Дебальцево і Краматорськ. В цьому ж році був побудований залізнодорожний вокзал. К 1910 - 1913 рокам Попасна стала крупним залізнодорожним вузлом. В зв'язку з швидким розвитком промисловості Донбасу збільшувалось відправлення палива і металу. Вантажооборот Попасної досяг 1 мільйона вагонів на рік.

В період з 1912 по 1931 рік були побудовані завод силікатної цегли, паровий млин, скляний завод (перевезений з Польщі), три школи, клуб, бібліотека, вагонне та локомотивне депо, вагоноремонтний завод.

24 жовтня 1938 року Попасній було офіційно надано статус міста. В роки Великої Вітчизняної війни місто було сильно зруйноване. Але вже з 1943 року, після звільнення, місто почало відновлюватися, відновлювати виробництво. Після війни з'явились такі підприємства, як хлібокомбінат, завод продтоварів, швейна фабрика, молокозавод. 31 грудня 1977 року був підписаний Наказ Президіума Верховної Ради УРСР про створення Попаснянського району - Попасна стала районним центром.

Донецька магістральна залізна дорога відвантажує кожну добу більше мільйона тон народногосподарської продукції, близько десятої частини завантаження та вивантаження забезпечує Попаснянське відділення.

Мапа плану Попасної

Мапа плану Попасної з деталізацією вулиць.

Безкоштовно скачати

Об'єм 549 КБ

GPS мапа Попасної GPS мапа Попасної. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ