Мапи інших міст України

Мапа Приморська

Історія міста Приморськ

Перші згадки про поселення ногайців на ріці Обитічній датуються 1770 роком.

В 1817 році генерал - губернатор Новоросійського краю герцог Рішельє почав будівництво Азовського порту. Першопочатково місце для міста було обране на ріці Обитічній. Будівництво почалось в гирлі ріки Обитічній, але незабаром стало зрозуміло, що для порта це місце було обрано вкрай невдало. Тому порт був побудований на східному березі Бердянської затоки на території сучасного Бердянська.

В 1813 році на честь перемоги у війні 1812 року почалось, а завершилось в 1814 р., будівництво храму Святої Трійці. В 1836 році перебудований в кам’яний. В 1936 році була частково зруйнована дзвіниця.

З села Обитічного перетворений в місто Ногайськ 18 січня 1821 року. З 1923 року центр Приморського району Запорізької області.

1896 року в Ногайську мешкали більше 4000 чоловік. В 1964 році селище міського типу Ногайськ перейменований в смт. Приморське.

В 1967 році віднесений до категорії міст районного підпорядкування і повторно (перший раз у 1896 році) присвоєно статус міста.

На теперішній час Приморськ є невеликим курортним містом. На березі поблизу чисельних лиманів та на Обитічній косі, яка уходить в море, розташовані турбаза «Приморська», бази відпочинку і дитячі табори. На косі Обитічній розташований заснований у 1980 р. ландшафтний заказник площею близько 9 тис. га, з них 1,5 га заповідні.

В місті збереглося декілька будівель XIX ст., будівля Українсько - болгарського ліцею, краєзнавчого музею, на території якого знаходяться кам’яні фігури «половецьких баб».

Повна мапа Приморську

Мапа № 068

Повна мапа Приморська з докладним описом вулиць, деяких споруд. Мапа складається з одного файлу.

Видання 2006 року.

Вартість 5 посилань

Об'єм 1,19 МБ

Як отримати

GPS мапа Приморська GPS мапа Приморська. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ