Мапи інших міст України

Мапа Славутича

Історія міста Славутич

Історія міста Славутич починається 2 жовтня 1986 року, після прийняття рішення про переселення і проживання працівників Чорнобильської Атомної Електростанції, після аварії на ЧАЕС. Саме Славутич і є наймолодшим містом України. Восени 1986 року було спроектовано, а в грудні почалося будівництво міста. Наприкінці березня 1988 року почалося заселення міста мешканцями. Славутич розташований у Чернігівській області, але саме місто належить до Київської області на дорозі, яка з'єднує Чернігів зі станцією Янів.

Сьогодні Славутич є містом обласного підпорядкування, що знаходиться в п'ятдесяти кілометрах на захід від Чорнобильської АЕС. Зв'язок Славутича з Чорнобильською АЕС забезпечує залізнична гілка до станції Янів; автобусний зв'язок забезпечує дорога до Чорнобиля і ЧАЕС; водне сполучення можливо від порту Якір по Дніпру і Прип'яті до атомної станції.

У будівництві Славутича брали участь архітектори і будівельники з восьми республік Радянського Союзу: України, Росії, Азербайджану, Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Вірменії. Через це місто отримало національний колорит, який став яскраво вираженим в тринадцяти кварталах міста: Вільнюському, Київському, Бакинському, Добрининському, Єреванському, Ленінградському, Ризькому, Таллінському, Московському, Бєлгородському, Тбіліському, Чернігівському, Печерському. Площа забудови міста займає більше семи квадратних кілометрів, з них два з половиною є житловою зоною, а інше функціональні зони міста.

15 грудня 2000 року міжнародним співтовариством було прийнято рішення про закриття Чорнобильської Атомної Електростанції. З тих пір населення Славутича почало скорочуватися майже на півтисячі осіб на рік.

Мапа схема Славутича

Мапа плана Славутича з деталізацією вулиць та споруд, без вказання нумерації споруд.

Безкоштовно скачати

Об'єм 304 КБ

Докладна мапа Славутича

Мапа № 153

Докладна мапа Славутича з деталізацією до будинка, з позначенням номерів будинків. Мапа складається з 19 файлів.

Видання 2008 року.

Вартість 5 посилань

Об'єм 29,4 МБ

Як отримати

GPS мапа Славутича GPS мапа Славутича. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ