Мапи інших міст України

Мапа Стаханова

Історія міста Стаханов

Перше тимчасове поселення людей, на території де нині знаходиться Стаханов, з’явилося у 1696 році. Заснували поселення вихідці з Запорізької Січі на березі річки Камишевахи й назвали Овраг Кам’яний. В 1707 році місцевість, на якій розташовується сучасний Стаханов, отримала нову назву - Проток Гриценков. Місто пращур Стаханова виникло в кінці XIX століття на місці рудника Шубинка в долині річки Камишевахи під назвою Кадієвка.

У 1937 році місто перейменоване в Серго. З 1940 по 1978 роки місто носило стару назву - Кадієвка. З 1978 року місто стало називатися Стаханов. У 1950 - х роках місто включало селища, які пізніше відокремилися в окремі міста - Брянка, Первомайськ, Кіровськ. Сучасний центр Стаханова зформований та побудований на території, яка перетинається трьома великими ярами, які збереглися до наших днів.

У 1931 році сесія Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету прийняла рішення про будівництво нового впорядкованого міста. Став в центрі був засипаний, а на його місці заклали сквер, який проіснував до початку семидесятих років ХХ століття. У 1932 році Стаханов отримав статус міста обласного значення.

В липні 1942 року місто захопили німецькі окупанти. 3 вересня 1943 року місто звільнили від фашистських загарбників.

За роки другої половини ХХ століття Стаханов перетворився у високорозвинене в промисловому відношенні місто Луганської області. Виробничий потенціал міста складають такі галузі як вугільна, металургійна, металообробна, хімічна, легка, харчова промисловості.

Мапа плану Стаханова

Мапа плану Стаханова з деталізацією вулиць і деяких споруд.

Безкоштовно скачати

Об'єм 457 КБ

Схема руху електротранспорту Стаханова

Схема руху електротранспорту Стаханова. Трамвайні та тролейбусні маршрути Стаханова.

Авторство Бурлуцкий В., Разуменко О.

Безкоштовно скачати

Об'єм 201 КБ

GPS мапа Стаханова GPS мапа Стаханова. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ