Мапи інших міст України

Мапа Трускавця

Історія міста Трускавець

Перша письмова згадка про Трускавець відноситься до 1469 року. На початку свого існування Трускавець був власністю галицько - волинських князів, а після завоювання князівства Польщею, трускавецькі землі підпали під владу польських королів. Близько 1518 року місто входить до складу Дрогобицького староства.

Лікувальні властивості трускавецьких вод були відомі здавна, вперше їх описав королівський лікар Войцех Очко у 1578 році. Перші дослідні роботи провели тут німецькі вчені Н. Фіхтель та Б. Хаке. У 1772 році, після першого поділу Польщі, Трускавець став власністю австрійського імператора. В той же час зростає значення Трускавця в Австро - Угорській Імперії.

Створення бальнеологічного курорту приходиться на 1827 р. На початку XX ст. розвивалася інфраструктура, були побудовані нова водолікарня та об’їздна дорога. В 1911 році Трускавець переходить до рук союзу, який очолював Раймонд Ярош. Новий власник провів електричне освітлення для вулиць та територій парку. В 1909 році була побудована залізниця з невеликою станцією, а у 1912 р. споруджується новий вокзал. Трускавець був напряму пов’язаний залізничним сполученням зі Львовом, Краковом, Варшавою. У 1913 році за великі успіхи у развитку курорту Трускавець був нагороджений Великою Золотою медаллю.

У 1939 році західні землі України увійшли до складу Української Радянської Соціалістичної Республіки. В 1939 році тут було півтори сотні пансіонатів та будинків відпочинку, лікування проходило цілий рік. Друга Світова Війна принесла значні руйнування для курорту. Тим не менш вже у 1945 році тут організовується ряд санаторіїв. З 1947 року Трускавець стає містом районного підпорядкування, а з 1952 року - містом обласного підпорядкування, а з часом отримує статус курорту всесоюзного значення.

Повна мапа Трускавця

Мапа № 004

Повна мапа Трускавця з докладним описом вулиць, споруд. Мапа складається з одного файлу.

Видання 2002 року.

Вартість 3 посилання

Об'єм 863 КБ

Як отримати

GPS мапа Трускавця GPS мапа Трускавця. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ