Карті інших міст України

Мапа Вишневого

Історія міста Вишневе

Історія Вишневого починається у 1886 році коли затвердили проект будівництва Південно - Західної залізниці довжиною 428 км. Залізниця повинна була пролягати від Києва - Волинського через село Жуляни, Васильків та Фастів, але для заощадження коштів було вирішено зменшити довжину колії до Фастова. Залізниця пройшла через село Жуляни та вздовж однойменної річки. У 1887 році була побудована залізнична станція "Жуляни".

В кінці 1920 - х через станцію почали свій рух приміські поїзди. На початку 1930 - х років сюди перенесли з Боярки машинно - тракторну станцію Києво - Святошинського району. 1935 року в селі поблизу станції "Жуляни" нараховувалося 80 дворів.

Вишневе у серпні 1941 року захопили фашистські війська. У листопаді 1943 року селище було звільнено від гітлерівських окупантів.

Після Другої Світової село, біля станції "Жуляни", стало належати до Крюківщинської сільради. Для розвитку поселення біля станції "Жуляни" із земель колгоспу ім. Мічурина села Крюківщина було виділено 75 гектарів для будівництва робітникам і службовцям МТС, автобаз та інших організацій району, а також демобілізованим солдатам. У березні 1960 року постановою Верховної Ради УРСР населеному пункту міського типу станції "Жуляни" було присвоєно назву Вишневий. З 1963 року Радою Міністрів УРСР було вирішено винести за межі міста Києва ряд промислових підприємств. Для Вишневого було виділено 136 гектарів земель радгоспу ім. Мічуріна. З розвитком промисловості в селище приїжджає велика кількість людей для яких було побудовано 120 тис. кв. метрів житла, дві школи, кінотеатр, 12 магазинів, їдальні та багато інших об'єктів. В 1970 році у Вишневому проживало вже 17 тисяч чоловік. 17 березня 1971 року згідно Наказу Верховної Ради УРСР Вишневе отримало статус міста районного значення. В 2002 році залізнична станція Жуляни була перейменована у Вишневе.

Мапа околиць Вишневого

Мапа з навколишніми населеними пунктами і вказанням магістральних шляхів на під'їздах до Вишневого.

Безкоштовно скачати

Об'єм 84 КБ

Мапа плану Вишневого Мапа плану Вишневого з деталізацією вулиць та споруд з позначенням номерів будинків.

Безкоштовно скачати

Об'єм 1,20 МБ

GPS мапа Вишневого GPS мапа Вишневого. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ