Мапи інших міст України

Мапа Володимира-Волинського

Історія міста Володимир-Волинський

Перша письмова згадка про Володимир відноситься до 988 року, під час передачі його князем Київським Володимиром Святославичем своєму синові Всеволоду. У XII столітті місто стає столицею Волинського князівства на чолі з князем Ізяславом Мстиславичем, династією князів, що беруть свій початок від Володимира Мономаха. На початку XIII століття Волинське князівство об'єднується з Галицьким утворюючи Галицько - Волинське князівство і Володимир стає одним з центрів князівства. Об'єднання цих земель провів князь Данило Романович Галицький і його брат Василько Романович Волинський. У 1241 році на землі князівства вторгаються орди хана Батия та Володимир був розграбований і сильно зруйнований. У середині XIV століття Галицько - Волинське королівство розпадається і Володимир потрапляє під вплив Великого князівства Литовського, а після Люблінської унії 1569 року входить до складу Польського королівства. У 1324 році Володимир отримав Магдебурзьке право, яке пізніше в 1509 році підтвердив король Сигізмунд.

У XVII столітті Володимир ще був значним торгово - ремісничим центром, але після українсько - польської війни місто втрачає свої економічні та політичні позиції. У XVIII столітті місто перетворюється на невеличке провінційне містечко. У 1795 році, після третього поділу Польщі Володимир увійшов до складу Російської Імперії і став повітовим центром Волинської губернії, під новою назвою Володимир - Волинський.

Поштовхом для розвитку економіки міста послужила, прокладена в 1908 році, залізниця, яка зв'язала Володимир - Волинський з Ковелем та іншими містами. У 1921 році, за умовами Ризького договору, Володимир - Волинський став польським містом.

19 вересня 1939 року у Володимир - Волинський увійшли частини Червоної Армії і місто увійшло до складу СРСР. Володимир - Волинський був захоплений фашистськими загарбниками у липні 1941 року. 20 липня 1944 Володимир - Волинський був звільнений від німецьких загарбників.

Мапа плану центральної частини Володимира-Волинського

Мапа плану центральної частини Володимира-Волинського з деталізацією вулиць.

Безкоштовно скачати

Об'єм 140 КБ

Мапа плану Володимира-Волинського

Мапа № 151

Мапа плану Володимира-Волинського з деталізацією вулиць.

Видання 2006 року.

Вартість 3 посилання

Об'єм 2,65 МБ

Як отримати

GPS мапа Володимира-Волинського GPS мапа Володимира-Волинського. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ